Miško technika medvežės ir hidromanipuliatoriai

Medvežės ir hidromanipuliatoriai

Hidraulinės įrangos ir atsarginių dalių prekyba bei nuoma

Hidraulika žemės ūkiui, miško ir statybos technikai, pakrovimo priedai gamybai ir žemės ūkiui, važiuoklės dalys ir ašys

Hidraulika žemės ūkiui, miško ir statybos technikai

  

Pakrovimo priedai gamybai ir žemės ūkiui

  

Važiuoklės dalys

ADR, Carraro, Dana Spicer

Siūlomų prekių katalogas yra nuolat pildomas, tačiau jei kažko neradote - susisiekite su mumis, kartu tikrai atrasime sprendimą!

Siekdami užtikrinti, kad kiekvienas pirkėjas įsigytų tokį gaminį, kuris geriausiai patenkintų poreikius, esame pasiruošę glaudžiam bendradarbiavimui: ne tik išklausyti Jūsų poreikius bei pageidavimus, bet ir pateikti informacijos apie tai, koks gaminys galėtų juos geriausia atitikti.

Veikla

Neretai tenka susidurti su situacijomis, kuomet klientui vieno ar kito hidraulinio įrengimo reikia tik labai trumpam laiko tarpui. Esant tokiai situacijai, pirkti taip reikalingą hidraulinį įrengimą – ne pats išmintingiausias sprendimas, kadangi negalite žinoti, kada kitą kartą ir vėl prireiks šio gaminio.

SKAITYTI DAUGIAU

Mūsų siūlomas asortimentas : Suspaudėjai, rotoriai, popieriaus suspaudėjai, blokų suspaudėjai, kartono/popieriaus suspaudėjai, šakių pozicionierius, teleskopinės šakės, statinės spaustuvai, dviviečių padėklų laikiklis, padėklo stūmimo įrengimas, verstuvas.

SKAITYTI DAUGIAU 

PREKYBA

Galime pasiūlyti platų asortimentą kokybiškų orginalių OEM detalių, bei jų analogų iš vakarų Europos šalių.

Pasiūlysime dalis:

  • Žemės ūkio technikai;
  • Sandėliavimo technikai;
  • Komunalinei technikai;
  • Statybinei technikai;
  • Autotransporto technikai;
  • Kelių tiesimo technikai;
  • Pramoninei technikai;
  • Miško technikai.  

Dirbame 7/24h

Prekiaujame miško, statybinės, kelių tiesimo, transporto, komunalinės, žemės ūkio, kėlimo, pramoninės, mobilios ir stacionarios technikos hidrauliniais bei pneumatiniais komponentais ir atsarginėmis dalimis. Teikiame pagalbą ir konsultuojame iškilus įvairiems klausimams, padedame rasti geriausią sprendimą ir pritaikome tinkamiausias detales jūsų turimai technikai. Esant poreikiui pristatome prekes pageidaujamu adresu

Atstovaujame ir dirbame su šiais gamintojais: Finn-rotor, Black bruin, ADR Group, Nordhydraulic, Agriduarte, Palms, Farma, Dala-gripen, Iveco, Bosch ir kitais žinomais gamintojais.

Mūsų komanda suteikia aukščiausią paslaugų kokybę ir siūlo priimtiniausią kainą užtikrinantį variantą. Daugiametė darbo patirtis, žinomas vardas, stabilumas bei produkcijos kokybė –  pagrindiniai kriterijai būti patikimu ir kokybę užtikrinančių partneriu. Kliento pagarba ir pasitikėjimas – mūsų sprendimų tikslas ir siekiamas rezultatas.

Visada stengiamės pateikti geriausios kokybės prekes ir paslaugas, kurių kaina tenkintų kiekvieną klientą.

Iveco variklių naujos, alternatyvios dalys

Turbinos,Švaistikliai,Pagrindiniai ir švaistikliniai indėklai,Alkūniniai velenai,Variklio tepalo siurbliai,Vandens pompos,Variklio galvutės,Vožtuvai,Stūmokliai,Gilzės,Stūmokliniai žiedai,<

Prekiaujame viso tipo filtrais

Prekiaujame viso tipo filtrais, taip pat galime parinkti pagal jūsų technikos duomenis: Oro filtrą, tepalo filtrą, kuro filtrą, hidraulikos filtrą, salono filtrą, transmisinį filtrą.

Carraro ir Dana Spacer važiuoklės dalys

Prekiaujame ir užsakome pagal individualius užsakymus naujas ir naudotas dalis įvairiai technikai: teleskopiniams krautuvams, statybinei technikai, sandėlio technikai, traktoriams.